FotoDysk to usługa wymyślona i zaprojektowana z miłości do fotografii oraz z potrzeby odpowiedniego zadbania o to aby nie zdjęcia które wiele dla nas znaczą nie zaginęły lub zatraciły się w „swojej obfitości”. Usługa swoje działania opiera na dyskach chmurowych Google Drive i OneDrive, ale daleko rozwija funkcjonalności tych operatorów oraz tworzy nową jakość w obszarach zaniedbanych przez usługodawców chmurowych. Home – Fotodysk

  • FotoDysk to pierwszy na świecie integrator kont chmurowych dedykowany dla zdjęć. Dzięki niemu z jednej aplikacji możesz zarządzać fotografiami na wielu darmowych kontach Google Drive i OneDrive. Tak jak by były one na jednym dysku … na FotoDysku.
  • W usłudze tej znajdziesz funkcjonale narzędzia do porządkowania, grupowania i szybkiego przeglądania zdjęć.
  • Usługa FotoDysk to darmowy dostęp do znakomitego edytora eAlbumów w którym nie musisz składać kompletnej i zamkniętej fotoksiążki. Możesz projektować pojedyncze FotoKarty i dowolnie odkładać je tworząc kolekcję lub wymieniać je uzyskując potrzebny zestaw. Nie ma nic lepszego do kronik rodzinnych lub katalogów produktowych i ofert.
  • Tylko poprzez usługę FotoDysk zaprojektujesz wyjątkowy FotoCover dla własnej kolekcji FotoKart lub katalog dla Twojego klienta.
  • Każdy eAlbum z FotoDysku jest gotowy do udostepnienia przez Internet. Możesz pokazać go w sieci a nawet udostępnić z możliwością zamówienia wydruki, rodzinie lub klientom.
  • Bardzo ważnym elementem FotoDysku jest aplikacja na telefon FotoSpinacz. Dzięki niej, wykorzystując swój dysk chmurowy, szybko i łatwo zbierzesz lub wymienisz zdjęcia pomiędzy dowolnymi osobami. Wszystko to bez pośrednictwo mediów społecznościowych i z zachowaniem oryginalnej jakości.

FotoDysk to jedyna na rynku tak kompleksowa i rozbudowana usługa zarówno dla amatorów jak i pasjonatów fotografii, a do tego zaprojektowana i wykonana w Polsce.