Piotr Gołaszewski, założyciel firmy

Firma PRAKSIS powstała w październiku 2002 roku. Bez kapitału, sprzętu, lokalu oraz tak zwanych układów. Prognozowanie sukcesu dla takiej firmy informatycznej było naiwnością lub jak kto woli „klinicznym optymizmem ;)”.

 

Jednak dziś, po latach działalności można powiedzieć, że „udało się”. Optymizm oraz ciężka praca przynoszą wymierne wyniki oraz ogromną satysfakcję. Tworzenie oprogramowania na indywidualne zamówienie jest pracą bardzo trudną i odpowiedzialną, z pewnością przekonał się o tym każdy kto uczestniczył w tego rodzaju projekcie.

 

Ujęcie czy raczej okiełznanie złożonych zależności biznesowych oraz procedur jakie występują w firmach często graniczy z niemożliwym. Przynajmniej tak wydaje się na początku. Potem następuje „burza mózgów”, godziny rozmyślań i analiz oraz stopniowe poznawanie firmy i ludzi w niej pracujących. Tylko w ten sposób można wykonać „program na miarę”. Gdy nadchodzi dzień wdrożenia aplikacji okazuje się, że od dziś to już inna firma, inny dział czy departament. Dawne zależności i procedury przestają być aktualne a nowa jakość pracy oraz lepsza organizacja zmienia bezpowrotnie wszystko.

 

Dla firmy PRAKSIS to największa satysfakcja.

 

Na przestrzeni 15 lat stworzyliśmy wiele systemów, z których znaczna część jest w dalszym ciągu w użyciu oraz jest stale modyfikowana i rozbudowywana. Świadczymy stały support dla naszych systemów gwarantując ich aktualność i niezawodność.

 

W ostatnich 5 latach firma koncentrowała się na pogłębianiu współpracy z zamkniętą grupą klientów, u których nasz zespół rozbudowywał i modernizował wcześniej wdrażane systemy.

 

PRAKSIS Piotr Gołaszewski
Małocice ul. Cudne Manowce 11,   05-152 CzocnówNIP: 762-143-28-86
T: +48 22 633-14-14 praksis@praksis.pl