Programista .NET/WEB

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób posiadających doświadczenie, jak również osób będących zaraz po studiach lub w ich trakcie, a także pasjonatów szukających możliwości zmiany obecnego zajęcia. Zapewniamy wsparcie współpracowników w trakcie przebranżowienia.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref. PROG/NETWEB/PR

Zadania:

  • projektowanie i realizację rozwiązań w oparciu o platformę .NET,
  • optymalizacja i rozwijanie istniejących aplikacji.

Wymagania:

  • umiejętności programowania w .NET, C#, MS SQL,
  • znajomości ASP.NET, Html 4/5, CSS,
  • samodzielności i kreatywności w rozwiązywaniu problemów,
  • komunikatywności i pracy w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość GIT, Azure, Entity Framework, RWD, Access,
  • doświadczenie w realizacji projektów komercyjnych.

Oferta:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie, obecnej na rynku od wielu lat,
  • realny wpływ na przebieg i rozwiązania użyte w projektach,
  • pracę w zgranym zespole oraz przyjazną atmosferę pracy, brak korporacyjnej atmosfery,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę lub B2B).

Aplikację wraz z CV prosimy przesłać na adres: praca@praksis.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.